Умови доставки та повернення

Фізична особа - підприємець Рак Тетяна Павлівна, як повірений за офертою договору доручення інформує покупців – довірителів за договором доручення, про умови доставки та повернення товару:

 

ДОСТАВКА ТОВАРУ

 1. Повірений після купівлі товару передає його довірителю в обраний ним спосіб:
  • a) Особисте вручення за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 45ж, прим. 3, 3а;
  • б) Відправленням через оператора поштового зв’язку «Укрпошта»;
  • в) Відправленням через оператора поштового зв’язку «Нова Пошта».
 2. У випадку обрання довірителем особистого вручення товару, повірений повідомляє йому дату коли він може отримати придбаний для нього товар.
 3. Якщо довіритель не з’являється для отримання товару більше 5 календарних днів, із врахуванням дати зазначеної для отримання товару, вважається, що він відмовився від отримання товару. У такому випадку повірений звільняється від будь-яких обов’язків перед довірителем, та не зобов’язаний зберігати товар понад зазначений строк.
 4. У випадку обрання довірителем відправлення товару через оператора поштового зв’язку, він зазначає відділення поштового зв’язку у якому хоче отримати товар, або адресу за якою бажає отримати товар доставкою кур’єра поштового зв’язку.
 5. Довіритель, при обранні доставки до відділення, повинен забрати товар протягом 4 календарних днів з моменту надходження товару до відділення.
 6. Якщо довіритель не забрав товар із відділення (від кур’єра) поштового зв’язку в зазначені строки, вважається, що він відмовився від отримання товару. У такому випадку повірений звільняється від будь-яких обов’язків перед довірителем, та не зобов’язаний забирати повернений товар чи зберігати товар понад зазначений строк.

 

ПОВЕРНЕННЯ

 1. За загальним правилом товар поверненню чи обміну не підлягає.
 2. Повірений надає виключно послуги купівлі товару за дорученням довірителя та не є продавцем товару.
 3. Повірений перевіряє якість та відповідність товару при його купівлі за дорученням довірителя.
 4. Товар може бути повернуто чи замінено на аналогічний товар виключно за умови встановлення факту його неналежної якості.
 5. Неналежна якість товару може бути підтверджена виключно висновком щодо якості товару, виданим підпорядкованою лабораторією територіального органу Держлікслужби та/або уповноваженою лабораторією.
 6. Вимогу про повернення чи обмін товару може бути пред’явлено покупцем (довірителем) протягом 7 календарних днів з моменту отримання ним товару. До вимоги обов’язково додається підтвердження його неналежної якості.
 7. Покупець може пред’явити вимогу безпосередньо до продавця.
 8. Покупець як довіритель може звернутись до повіреного із дорученням повернути чи обміняти товар.
 9. Товар не підлягає обміну чи поверненню у випадку користування ним.